les.jpg

Contact

Wilt u uw kind absent melden klik hier

Eerste aanspreekpunt voor vragen is de mentor.

Voor specifieke leerlingzaken kunt u contact opnemen:

coördinator HV1-HV2: mw. M. Abiadh, m.abiadh@eemsdeltacollege.nl
coördinator H3-H5: mw. L. Grashuis, l.grashuis@eemsdeltacollege.nl
coördinator V3-V6: mw. L. Bossenbroek, l.bossenbroek@eemsdeltacollege.nl

teamleider HV1-HV2: dhr. G. de Boer, gj.deboer@eemsdeltacollege.nl
teamleider H3-H5: dhr. P. Kamminga, p.kamminga@eemsdeltacollege.nl
teamleider V3-V6: mw. A. Stoepker, a.stoepker@eemsdeltacollege.nl

algemeen directeur: mw. A. Mulder, a.mulder@eemsdeltacollege.nl

decaan havo: mw. L. Horlings, l.horlings@eemsdeltacollege.nl
decaan vwo: dhr. R. Wolbers, r.wolbers@eemsdeltacollege.nl

Heeft u problemen met inloggen op het ouderportaal of bent u de inloggegevens kwijt of vergeten klik hier.

Rudolph Pabus Cleveringa Lyceum
bezoekadres: Pastorielaan 11, 9901 CE Appingedam
Postadres: Postbus 173, 9930 AD Delfzijl

Heeft u vragen? we horen het graag: info@eemsdeltacollege.nl

telefoonnummer: (0596) 693 693
faxnummer: (0596) 624 611